Faculteitsraad

Data vergaderingen 2021-2022

woensdag 29 september 2021 (online via MS Teams)
donderdag 21 oktober 2021 (Ceremoniezaal Aula, Voldersstraat 9, Gent)
donderdag 25 november 2021 (online via MS Teams)
woensdag 15 december 2021 (online via MS Teams)
dinsdag 21 december 2021 - woensdag 22 december 2021 (via e-mail)
dinsdag 4 januari 2022 - maandag 10 januari 2022 (via e-mail)
donderdag 20 januari 2022 (online via MS Teams)
woensdag 23 februari 2022 (online via MS Teams)
woensdag 23 maart 2022 (aud. H, Technicum blok 2, Sint-Pietersnieuwstraat 41, Gent)
donderdag 21 april 2022 (online via MS Teams)
woensdag 18 mei 2022 (online via MS Teams)
woensdag 15 juni 2022 (online via MS Teams)
woensdag 31 augustus 2022 (online via MS Teams)
woensdag 28 september 2022 (acjr 22-23)

Alle vergaderingen starten om 13u45 en vinden plaats in de Faculteitsraadzaal 3.3, Campus Sterre, Krijgslaan 281 S2, 9000 Gent (tenzij anders vermeld). De voorbereiding wordt afgesloten telkens één week eerder op woensdag om 14u.

Huishoudelijk reglement (FR 14/11/2019)

Vergaderingen in 2022-2023

Agenda, voorbereiding, bijlagen, notulen (inloggen vereist - enkel leden FR-FEA)

2021-2022

2020-2021

2019-2020

Samenstelling

Ambtshalve zetelende ZAP-/OP3-leden

voorzitter: Patrick De Baets (decaan)

El-Houssaine Aghezzaf, Koen De Bosschere, Geert De Schutter, Bart Dhoedt, Luc Dupré, Marie-Françoise Reyniers, Johan Lagae, Christophe Leys, Peter Troch, Joris Walraevens

Verkozen en gecoöpteerde ZAP-/OP3-leden

Roel Baets, Dick Botteldooren, Ludwig Cardon, Denis Constales, Joni Dambre, Hans De Backer, Nele De Belie, Karen De Clerck, Jeriffa De Clercq, Gert De Cooman, Wouter De Corte, Tom De Mulder, Michel De Paepe, Hennie De Schepper, Guy De Tré, Filip De Turck, Michiel Dehaene, Greet Deruyter, Dieter Fiems, Geraldine Heynderickx, Jos Knockaert, Jelle Laverge, Bart Merci, Veerle Ongenae, Mario Pickavet, Aleksandra Pizurica, Hendrik Rogier, Marijke Steeman, Heidi Steendam, Dirk Stroobandt, Kevin Van Geem, Sofie Van Hoecke, Lieva Van Langenhove, Veronique Van Speybroeck, Lieven Vandevelde, Kim Verbeken, Sofie Verbrugge, Sarah Verhulst, Patricia Verleysen, Steven Verstockt, Sabine Wittevrongel

OAP-leden

Natalia Mariel Alderete, Amélie Chevalier, Annelies Coene, Femke De Backere, Aran Lamaire, Thomas Lips, Sven Rogge, Casper Van Gheluwe, Tim Van Mullem

ATP-leden

Marijke De Keyser, Peter Guns, Johanna Louwagie, Veerle Van Beversluys, Roger Van Hecke

Leden studenten

Margot Bultynck, Maxim De Clercq, Joséphine De Visscher, Marybeth Defrance, Jarno Deknudt, Anne-Marie Leys, Sven Lippens, Servaas Lips, Mattias Niels, Simon Ooghe, Flor Sanders, Louise Toye, Frances Van Wesemael, Alexander Vande Ghinste, Dorien Weijtjens, Daniël Withoeck

Raadgevende leden

Magd Abdel Wahab, Peter Bienstman, Luuk Boelens, Wim Bogaerts, Kristof Cools, Hendrik De Bie, Tijl De Bie, Herbert De Smet, Wim De Waele, Joris Degroote, Piet Demeester, Jan Desmet, Tom Dhaene, Jan Doutreloigne, Lieven Eeckhout, Arnold Janssens, Leo Kestens, Ignace Lemahieu, Rino Morent, Kristiaan Neyts, Roumen Petrov, Wilfried Philips, Günther Roelkens, Pieter Rombouts, Mark Saeys, Patrick Segers,  Marián Slodicka, Joris Thybaut, Pieter Uyttenhove, Rik Van de Walle, Wim Van Paepegem, Dries Van Thourhout, Stefaan Vandenberghe, Peter Veelaert, Pascal Verdonck
Jeroen Beeckman (voorzitter OCingwTN), Luce Beeckmans (voorzitter Commissie Diversiteit en Inclusie), Kristel Crombé (voorzitter OCFUSION-DC), Dirk De Meyer (voorzitter Bibliotheekraad), Bjorn De Sutter (voorzitter Computercommissie), Mia Loccufier (voorzitter Facultaire Toetscommissie), Birger Raa (voorzitter OCingwMaBS), Kurt Stockman (covoorzitter OCindwBa), An Verberckmoes (voorzitter OCindwCH), Geert Verdoolaege (voorzitter OCingwMaFUSION-EP, voorzitter OCFUSION E-DC), Jo Verhaevert (covoorzitter OCindwBa en OCindwEI)
Jeroen Ongenae, Tim Raeymaekers, Filip Van Boxstael, Marilyn Van den Bossche

Ambtshalve leden

Charlotte Louwagie, Hendrika Van Nieuwenhove