Medewerkers

Leen De Nutte

Leen De Nutte

Telefoon: +32 9 264 91 27 || Mobiel: + 32 494 327 815
E-mail: Leen.Denutte@UGent.be
Lokaal: 120.006 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Opvoeding || Oorlog en gewapend conflict || Gedwongen ontvoering en ontheemding

Bibliografie  ||  Research Explorer

Vanessa Dermaut

Vanessa Dermaut

Mobiel: + 32 473 505 424
E-mail: Vanessa.Dermaut@UGent.be

Onderzoeksgebieden: sociaal-ruimtelijk perspectief || burgerschap || actie-onderzoek || disability

Bibliografie  ||  Research Explorer

Silke De Troyer

Silke De Troyer

Telefoon: +32 9 264 62 95
E-mail: Silke.Detroyer@UGent.be
Lokaal: 120.006 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Sociaal Werk || Religieus geïnspireerde solidariteit in de welvaartsstaat || Sociale rechten || Non-take up

Bibliografie  ||  Research Explorer

Lore Dewanckel

Lore Dewanckel

Telefoon: +32 9 264 62 82
E-mail: Lore.Dewanckel@UGent.be
Lokaal: 120.080 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Non-take up || Sociale rechten || Armoede

Bibliografie  ||  Research Explorer

Hanne Dewinter

Hanne Dewinter

Telefoon: +32 9 264 62 86
E-mail: H.Dewinter@UGent.be
Lokaal: 120.083 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Participatieve Kunstpraktijken || Sociale Pedagogiek || Stedelijk Samenleven

Bibliografie  ||  Research Explorer

Melissa Dierckx

Melissa Dierckx

Telefoon: +32 9 264 62 95 || Mobiel: + 32 486 519 832
E-mail: Melissa.Dierckx@UGent.be
Lokaal: 120.006 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Gezinspedagogiek || Voorschoolse voorzieningen || Preventieve gezinsondersteuning || Sociale cohesie

Bibliografie  ||  Research Explorer

Nele Feryn

Nele Feryn

Telefoon: +32 9 264 62 82
E-mail: Nele.Feryn@UGent.be
Lokaal: 120.080 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: De rol van sociaal werk in de eerstelijnsgezondheidszorg || De samenwerking tussen zorg- en welzijnsprofessionals op de eerste lijn

Bibliografie  ||  Research Explorer

Koen Gevaert

Koen Gevaert

Mobiel: + 32 499 593 751
E-mail: Koen.Gevaert@UGent.be

Onderzoeksgebieden: jeugdhulp

Bibliografie  ||  Research Explorer

Dan Jezreel Orendain

Dan Jezreel Orendain

E-mail: Danjezreel.Orendain@UGent.be

Onderzoeksgebieden: Interne ontheemding || Duurzame en inclusieve urbanisatie || Klimaatsverandering || Indigenous studies

Bibliografie  ||  Research Explorer

Julija Kekstaite

Julija Kekstaite

Telefoon: +32 9 264 62 92 || Mobiel: + 32 484 053 101
E-mail: Julija.Kekstaite@UGent.be
Lokaal: 120.078 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Sociologie van migratie || Solidariteit, grassrootsactivisme en humanitarisme || Grensstudies

Bibliografie  ||  Research Explorer

Aimee Kelley

aimee-kelley

E-mail: Aimee.Kelley@UGent.be

Onderzoeksgebieden: Sociaal Beleid || Sociaal Werk || Migratiestudies || Welzjin van Kinderen

Bibliografie  ||  Research Explorer

Gaëlle Le Pavic

Gaëlle Le Pavic

Telefoon: +32 9 264 91 27
E-mail: Gaelle.Lepavic@UGent.be
Lokaal: 120.080 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Sociaal werk en maatschappelijke organisaties || Post-Sovjetaangelegenheden, Buitenlands beleid van de Europese Unie || Migraties, grenzen en grensprocessen || Processen van staatsvorming en dynamiek van regionaal separatisme

Bibliografie  ||  Research Explorer

Marie-Lou Libbrecht

Marie-Lou Libbrecht

Telefoon: +32 9 264 62 77
E-mail: Marielou.Libbrecht@UGent.be
Lokaal: 120.084 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Sport als een instrument voor de sociale re-integratie van gedetineerden

Bibliografie  ||  Research Explorer

Rossella Marino

Rossella Marino

Telefoon: +32 9 264 62 82
E-mail: Rossella.Marino@UGent.be
Lokaal: 120.080 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Migratiebeheer || Begeleide vrijwillige terugkeer en re-integratie || The Gambia

Bibliografie  ||  Research Explorer

Maud Martens

Maud Martens

Telefoon: +32 9 264 62 85
E-mail: Maud.Martens@UGent.be
Lokaal: 120.079 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: asiel- en migratiebeleid || processen van il/legalisatie || sociaal-juridische hulpverlening

Bibliografie  ||  Research Explorer

Eveline Meylemans

Eveline Meylemans

Telefoon: +32 9 264 62 92
E-mail: Eveline.Meylemans@UGent.be
Lokaal: 120.078 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Jeugdonderzoek || Burgerschap || Participatief onderzoek || Kinderrechten || Sociale Pedagogiek
Opleidingsonderdelen: Sociale Pedagogiek || Sociaal-werkstage in binnen- en buitenland

Bibliografie  ||  Research Explorer

Brecht Peleman

Brecht Peleman

Telefoon: +32 9 264 62 92 || Mobiel: + 32 479 751 493
E-mail: Brecht.Peleman@UGent.be
Lokaal: 120.078 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Kinderopvang en Kleuteronderwijs || Continue Professionele Ontwikkeling || Meertaligheid || Transities in de Vroege Kinderjaren

Bibliografie  ||  Research Explorer

Alina Penkala

anoniem

Telefoon: +32 9 264 62 85
E-mail: Alina.Penkala@UGent.be
Lokaal: 120.079 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Social studies

Bibliografie  ||  Research Explorer

Dereje Regasa

Dereje Regasa

Telefoon: +32 9 264 62 95 || Mobiel: + 32 486 745 493
E-mail: Dereje.Regasa@UGent.be
Lokaal: 120.006 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Binnenlandse ontheemding || Gedwongen migratie || Binnenlandse ontheemden

Bibliografie  ||  Research Explorer

Matthias Remmery

Matthias Remmery

Telefoon: +32 9 264 62 95
E-mail: Matthias.Remmery@UGent.be
Lokaal: 120.006 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: leefwereldoriëntatie || geleefd burgerschap || sociaal-ruimtelijk perspectief op zorg en ondersteuning

Bibliografie  ||  Research Explorer