Medewerkers

Sophie Samyn

Sophie Samyn

Telefoon: +32 9 264 62 92 || Mobiel: + 32 466 042 046
E-mail: Sophie.Samyn@UGent.be
Lokaal: 120.078 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Sociaal Werk || Sociale Pedagogiek || Migratiestudies

Bibliografie  ||  Research Explorer

Bayartsetseg Terbish

Bayartsetseg Terbish

Telefoon: +32 9 264 62 86
E-mail: Bayartsetseg.Terbish@UGent.be
Lokaal: 120.083 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Ervaring van erbij horen, geleefd burgerschap, capaciteit om aspiraties te onwikkeling, sociale ongelijkheid

Bibliografie  ||  Research Explorer

Juno Tourne

Juno Tourne

Telefoon: +32 9 264 62 82
E-mail: Juno.Tourne@UGent.be
Lokaal: 120.080 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Onderwijs || Onderwijsongelijkheid || The Commons

Bibliografie  ||  Research Explorer

Saan Van Elsen

Saan Van Elsen

Telefoon: +32 9 264 62 92
E-mail: Saan.Vanelsen@UGent.be
Lokaal: 120.078 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: vrijetijdsbeleving || jeugdonderzoek

Bibliografie  ||  Research Explorer

Lobke Van Lombergen

Lobke Van Lombergen

Telefoon: +32 9 264 62 95 || Mobiel: + 32 495 451 863
E-mail: Lobke.Vanlombergen@UGent.be
Lokaal: 120.006 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Voorschoolse voorzieningen || Split systemen || Kinderopvang || Kleuteronderwijs

Bibliografie  ||  Research Explorer

Sander Van Thomme

Sander Van Thomme

Telefoon: +32 9 264 62 91
E-mail: Sander.Vanthomme@UGent.be
Lokaal: 120.082 - tweede verdieping (adres)

Onderzoeksgebieden: Sociale pedagogiek

Bibliografie  ||  Research Explorer

Kathleen Vlieghe

Kathleen Vlieghe

Mobiel: + 32 477 999 425
E-mail: Kathleen.Vlieghe@UGent.be

Onderzoeksgebieden: Sociaal werk || Mensenrechten
Opleidingsonderdelen: Praktijk & Stage

Bibliografie  ||  Research Explorer